Różne Zdrowie

Używki na ból tatuażu?

Powszechna mądrość sugeruje, że marihuana byłaby skuteczna w łagodzeniu bólu podczas tatuowania, ale jest kilka problemów. Po pierwsze, wyniki badań klinicznych są mieszane. Jest tu dogłębna lektura na temat różnych badań, ale jest to cytat, który jest interesujący; „Dla kontrastu, niektóre badania kliniczne nie tylko nie wykazały, że THC łagodzi ból, ale także wykazały, że lek ma odwrotny skutek. W tych eksperymentach ochotnicy, którzy doświadczyli bolesnych wstrząsów, ciepła lub nacisku opaski uciskowej, stwierdzili, że THC w rzeczywistości zwiększyło ich wrażliwość na ból ”.

Z naszego niesamowicie nienaukowego i anegdotycznego doświadczenia Studio tatuażu Bydgoszcz wynika, że marihuana nie pomaga ludziom w tatuowaniu. Byli ludzie, którzy czuli się chorzy, a następnie przyznawali się, że „mieli skręta” przed wejściem, ponieważ myśleli, że „to pomoże”, ale tak się nie stało. Oczywiście, może bez niego byliby gorzej, a może wiele osób pali marihuanę przed tatuażem, dobrze sobie radzi, więc nigdy nam o tym nie mów. Należy wspomnieć, że chodzenie po sklepie tatuażu na haju jest niesamowicie denerwujące i niegrzeczne. Jeśli jesteś Twój stan będzie zauważalny, większość artystów i studiów prawdopodobnie odmówi ci tatuowania.

Jaka jest najgorsza rzecz do zrobienia przed tatuażem?

Bez wątpienia używki, takie jak napoje energetyczne, kofeina i kokaina, to okropny pomysł przed tatuażem. Stymulanty zwiększają czujność, niepokój, ciśnienie krwi i tętno, sprawiając, że siedzenie w bezruchu podczas sesji tatuażu jest wyzwaniem. Czy kiedykolwiek słyszałeś, że dentysta podaje komuś stymulant zamiast środka uspokajającego nerwowemu pacjentowi?

Zostaw tego Red Bulla w spokoju. Jeśli potrzebujesz energii, weź miskę owsianki i jakiś owoc.

Komentarze z Facebooka