Home / Samochody / zdać egzamin w Łodzi samochodem

zdać egzamin w Łodzi samochodem

Reklama: Szkoła jazdy Bydgoszcz

Jeśli zależysz zdać egzamin w Łodzi samochodem, którym szkolisz się jeździć, dużo się pospiesz. W czerwcu Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Łodzi musi wymienić samochody. Właśnie rozpisał przetarg w ostatniej sytuacji. Żyć może pożegnamy suzuki swift. – Razem z ustawą podpisujemy umowy na wynajem samochodów na cztery lata. W czerwcu odbywa się nam nowa umowa również musieliśmy rozpisać nowy przetarg – dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łodzi. – Odkładamy na możliwości.

Przetarg dotyczy najmu do 20 samochodów osobowych z pakietem ubezpieczeń. 

– Tym razem zdecydowaliśmy, że do przetargu dopuścimy również samochody używane. – Nie pamięta przecież obaw, iż będą w krótkim bycie technicznym. Postawiliśmy wymagania, jakie wymagają wykonać. Poza tymże zajmujemy szansę ich sprawdzenia. Cztery lata temu dealer Suzuki dał najniższą wartość w przetargu. Za wynajem samochodu zażyczył sobie tylko grosz miesięcznie. Wymiana samochodów w WORD, dotyczy także szkół jazdy. A już wzbudza tam emocje. – Jeśli przetarg wygra nowa wartość niż suzuki, to nas nie będzie siedzieć na kup nowych aut i samochodów nie wymienimy – mówi Zbigniew Popławski, wiceprezes Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Ośrodków Szkolenia Kierowców i właściciel łódzkiej nauki jazdy. – Nowy samochód kosztuje 40-50 tys. zł. Nie mamy wziąć takie pieniądze, skoro kursantów na ćwiczeniach jest coraz mniej? Jeśli WORD zmieni samochody, to my na testy będziemy dostarczać nasze auta. Jesteśmy taką okazja, pod warunkiem, że rowery są urządzone w celi.

Obecnie z możliwości podstawiania samochodów nauk drogi na testy na moc jazdy dużo osób posiada.

– To promil wszystkich egzaminów . – Jednak możliwe, że jeżeli wymienimy auta, to ostatnia sytuacja się zmieni. Jesteśmy na to zrobieni. Według nie ma znaczenia czy kursant kształtuje się jeździć tym samym samochodem, którym zdaje egzamin.

– Co więcej, pomocne jest, by praktykować na drugich markach aut a nie uczyć spieszyć się na myśl. – Tylko w ten rodzaj można zostać dobrym kierowcą.

– Zdawanie egzaminu na ostatnim jednym samochodzie, na którym pokazywali się jeździć, to mniejsze nerwy. Znamy auto a przez ostatnie niemal się stresujemy. Dlatego łatwiej zaliczyć egzamin. WORD w Piotrkowie nie organizuje w tym roku wymiany samochodów. Od 2008 kursanci zdają tam egzaminy na toyotach yaris, które ośrodek rozwijał i podawał w 2012 r. – Wymiana pewno istnieć w połowie przyszłego roku.

Też w skierniewickim ośrodku nie będzie zmiany aut. WORD dzierżawi hyundaie i20 i konwencja jest ciągle na 2 lata. Ośrodek posiada i stare toyoty yaris, których nie zmienia ze względu na ostatnie, że pewne szkoły jazdy ćwiczą na yariskach i zdający mogą nabrać to auto.

O admin