Home / Bez kategorii / – Za frontem wystąpi zimne powietrze. Miejscami wysoka temperatura spadnie spośród dnia

– Za frontem wystąpi zimne powietrze. Miejscami wysoka temperatura spadnie spośród dnia

Kolejne dni będą dużo chłodniejsze. Fala ochłodzenia potrwa nawet do 23 sierpnia. W środę będzie od czasu 17 do 23 st. C i popada w całym kraju. Od czwartku będzie nieco mniej opadów, jednakże nadal chłodno – mówił na antenie TVN24 dyskdżokej aurze Tomasz Wasilewski.

Nad Polską włada wyżyna. Zaręcza pogodną aurę, która sprzyja nagłym spadkom temperatury w nocy. Rekordowo niska temperatura była nad ranem Stuposianach – 3 st. C. W ciągu dnia wysoka temperatura dorośnie w ową stronę o ponad 20 stopni.

Nad Morzem Norweskim rozrasta się na nieograniczoną skalę niż, który zmieni i zepsuje pogodę. Na niżu powstał chłodny część przednia atmosferyczny, który w środę dotrze do Polski a społem z nim opady deszczu i ochłodzenie.

na dzień o 10 st. C – przestrzegł Wasilewski.

Ekstrapolacji pogody wskazują, że prawdziwa letnia pogoda nuże nie wróci.

– Owo będzie kilkudniowe silniejsze ochłodzenie i wygląda na to, że dalej temperatura nie powróci w tym momencie do tamtej, jaką matki w poniedziałek. Tomasz Wasilewski pociesza jednak, że możemy liczyć na „wrześniowe upały” na zwrocie sierpnia i września czyli będzie pogodnie, ale nie gorąco.

O admin

Check Also

Nieznane granic różne witaminy C

O tworzeniu witaminy C na byt żywy powiedziano obecnie kilkoro. Stwierdzenia są posegregowane. Oceniana i …