Home / Świat / Sport / Ważne w sprawy zawody Supercross w Polsce już dzisiaj.

Ważne w sprawy zawody Supercross w Polsce już dzisiaj.

Pierwsze w akcji zawody Supercross w Polsce już dzisiaj. Trwają te przygotowania do ważnego święta motocyklowego. Wczoraj w Atlas Arenie zrobiła się konferencja prasowa, podczas której dziennikarze mieli możliwość przyjrzeć się torowi oraz spotkać z zawodnikami. 

Dyrektor ds.Marketingu Areny przyznał, że jeszcze wcale taka kwota ziemi nie została przywieziona do tego obiektu plus stanowi ostatnie konkretne wyzwanie organizacyjne. 3 000 ton ziemi, zostało zbudowane w tor o długości 300 metrów. Jak zaznaczył konstruktor toru Freddy Verherstraeten, jego przewidzeniem było wykonanie toru bezpiecznego dla zawodników, ale zapewniającego spektakularne show. 

Zawodnicy obecni na konferencji, Ricky Renner, Anthony Raynard i Luis Carstens, podkreślili, że Supercross jest wyjątkowo chcącą dyscypliną, w jakiej dużo się dzieje. Kupuje to, że wyścigi są bardzo pomysłowe i oryginalne dla widza. Wszyscy trzej zaznaczyli, że już jutro na torze w Atlas Arenie będzie mocno łatwo. 

Współwłaściciel organizatora przyznał, że co prawda polscy kibice musieli długo czekać na wczesną edycję Supercrossu w swym regionu, choć ich cierpliwość zostanie nagrodzona. Zawodnicy z trzech kontynentów ścigający się w czterech klasach, spektakularny tor wykonany przez najlepszego konstruktora na świecie i show jakiego polscy widzowie dalej nie widzieli – to wszystko już jutro w Atlas Arenie.

O admin

Check Also

Jak powiedział członek zarządu Barcy, rozmowy z Argentyńczykiem są teraz na tej prostej.

Jak powiedział członek zarządu Barcy, negocjacje z Argentyńczykiem są obecnie na nowej prostej. Kwestią, nad …