Home / Świat / Sport / Ważne w przeszłości zawody Supercross w Polsce już dziś.

Ważne w przeszłości zawody Supercross w Polsce już dziś.

Pierwsze w sprawy zawody Supercross w Polsce już dzisiaj. Trwają ostatnie przygotowania do szerokiego święta motocyklowego. Wczoraj w Atlas Arenie odbyła się konferencja prasowa, podczas której dziennikarze mieli nadzieję przyjrzeć się torowi oraz spotkać z zawodnikami. 

Dyrektor ds.Marketingu Areny przyznał, że jeszcze wcale taka kwotę ziemi nie została przywieziona do tego celu również jest wówczas istotne wyzwanie organizacyjne. 3 000 ton ziemi, zostało utworzone w trakt o długości 300 metrów. Jak zaznaczył konstruktor toru Freddy Verherstraeten, jego prawem było wykonanie toru bezpiecznego dla zawodników, ale zapewniającego spektakularne show. 

Zawodnicy ci na rozmowy, Ricky Renner, Anthony Raynard i Luis Carstens, podkreślili, że Supercross stanowi specjalnie trudną dyscypliną, w jakiej dużo się dzieje. Tworzy to, że konkursy są bardzo spektakularne i idealne dla widza. Wszyscy trzej zaznaczyli, że już jutro na kursie w Atlas Arenie będzie szczególnie szybko. 

Współwłaściciel organizatora przyznał, że co prawda polscy kibice musieli długo liczyć na ważną odsłonę Supercrossu w naszym świata, jednakże ich cierpliwość zostanie wyróżniona. Zawodnicy z trzech kontynentów ścigający się w czterech klasach, spektakularny tor zorganizowany przez najlepszego konstruktora na świecie i show jakiego polscy widzowie nadal nie widzieli – to wszystko już jutro w Atlas Arenie.

O admin

Check Also

Jak powiedział członek zarządu Barcy, rozmowy z Argentyńczykiem są teraz na tej prostej.

Jak powiedział członek zarządu Barcy, negocjacje z Argentyńczykiem są obecnie na nowej prostej. Kwestią, nad …