Home / Ciekawostki / W oparciu o jej wystąpienie eBay zamierzałem się specjalizować potem w internetowych aukcjach i płatnościach, a

W oparciu o jej wystąpienie eBay zamierzałem się specjalizować potem w internetowych aukcjach i płatnościach, a

W podłożu o jej przekonanie eBay miał się specjalizować dalej w internetowych aukcjach i płatnościach, a „Google liczyła być wysoce przede wszelkim wyszukiwarką”. Zaraz po tym wywiadzie Google wprowadziło system bezpiecznych płatności Checkout i odnalazło ambitne pomysły stworzenia Google Base. eBay odpowiedział wprowadzeniem zakazu stosowania z Google Checkout dla własnych kontrahentów, mętnie wyjaśniając, że ostatnie jedynie pomoże sprzedawcom kupujących przez PayPal przy finalizowaniu transakcji. 
Dodatkowo eBay przedstawił już oficjalnie obowiązkowe warunki dla amatorach sprzedających, według jakich potrzebują oni przy transakcjach przyjąć PayPal lub wykorzystywać z kartki kredytowej – szkoląc to wymogami bezpieczeństwa . Tegoż jedynego dnia Google zamontowało na ważnej stronie Checkout reklamę innej propozycji pobierania z sposobu płatności, za pewną opłatą, mającą zaledwie 10 dolarów. Na drinkom z opiniotwórczych blogów IT, skomentowano te funkcjonowania tak : „powyższe fakty informują o definitywnym końcu rozejmu między obiema firmami”. 
Iż taka transakcja była, dowodzi przeciek jaki przedostał się do środowisk, który wystąpił od indywidualnego z szefów eBay przyznającego, iż z 2003 roku istniała nieformalna umowa jego organizacje z Google, na zdolności której obie firmy były organizować się wyłącznie na indywidualnej pracy zaś nie rywalizować w modułach, w których się wyspecjalizowały. Z cykli podobnych do zarządu Google dochodzą a wiedze, że marka przyjęła tylko strategię obronną, bo wcześniej eBay zbliżył się do Yahoo, montując antygooglową koalicję i przekazywałeś o wprowadzeniu polskiego stylu kontekstowych reklam, konkurencyjnego dla AdSense. eBay jest w kryzysowej sytuacji gdyż oferta Google istnieje szczególnie estetyczna cenowo, dodatkowo dalej są ogłaszane rozmaite kariery i pomoce mające przyciągnąć jak mocno ważnych użytkowników PayPal. Doszło nawet do obecnego, że dwustu wiodących sprzedawców z eBay napisało oficjalną petycję, potępiającą przedstawiony przez platformę aukcyjną zakaz używania Google Checkout. eBay motywuje się stopniowo, iż będzie traktował naprawdę duży przedmiot i rozpowszechnia się, że Google tę kampanię może wygrać. Całość będzie niewątpliwie po kolejnej konferencji IMA, gdzie eBay przedstawi podczas sesji swą możliwość „New in 2007”, a jego rywal przez chwila godzin będzie proponowałem korzyści wychodzące z eksploatacji również używania z oferowanych przez nich: Google Checkout, Google Base i wyszukiwarki produktów Froogle. Wirtualni sprzedawcy mogą spodziewać się zaciętej walki pomiędzy fabrykami także dysponować możliwość, że da toż dla nich zaledwie i zupełnie korzyści.

O admin

Check Also

Słona woda morska zamarza w kilka niższej temperaturze niż słodka

Czy wiecie, że gdyby wyciągnąć ze wszelkich wód świata całą wprowadzoną w nich sól i …