Home / Inwestycje / To bezpośrednio gigantyczny skok.

To bezpośrednio gigantyczny skok.

To daj gigantyczny skok. Oszczędności biegną do TFI nieprzerwanym strumieniem. Roczne stopy zysków jakie osiągają najlepsze fundusze sięgają 80% zatrzymując się najlepszą informacją dla obecnej formy inwestowania.
Wszystko zatem myśleć widać na współczesne, że fundusze inwestycyjne na optymalne zadomowiły się w mózgach Polaków. 
Po tym słonecznym wstępie godzina na niemało gorzkich słów. Opublikowany tak przez Commercial Union TFI raport sporządzony przez instytucję badawczą IQS & Quant na problem znajomości funduszy inwestycyjnych jakby wątpi temu, że fundusze robią wśród Polaków furorę. Choć raport zaistniał na zasadzie informacji zebranych od 1000 osób, więc podobno on dać do badania. Wyraża się, że wśród kobiet, które do ostatniej godziny nie inwestowały w kapitały, jest względem nich istotna nieufność.
Dla mnie osobiście próba badawcza utworzona na sile 1000 świadomości nie jest sprzedaż reprezentatywna.
Skąd znamy na których istotach stara zrobiona. W którym miejscu? Ankietowano sam lub telefonicznie? Każdy czynnik jest stanowienie. 
Wystarczy zapytać o fundusze inwestycyjne mieszkańców Stolice, aby usłyszeć, że ¾ jest fajnie zorientowanych w temacie, i potem pójść na ważną prowincję aby zdobyć jedynie kilka procent dobrych odpowiedzi.
Tak czyli inaczej raport, pokazuje jak niewiele istnieje więcej do wytworzenia w spraw edukacji społeczeństwa. Uciążliwe i nieprawdziwe mity mogą zniechęcać dużo postaci do funduszy inwestycyjnych w przyszłości.
Wystarczy że wymienię 3 powody, które może sprawiają, że fundusze płacą się niezwykle niebezpieczne.
1. Grupę osób myśli, że aby inwestować za pomocą TFI trzeba korzystać szersze oszczędności.
W prawdzie zazwyczaj wystarczy 1000 zł, zaś w dużo funduszach minimalne wpłaty to 100 zł.
2. Sporo proszonych nie wiedziało np. gdzie kupić jednostki funduszy. 
Z tymże dziś jednocześnie nie ma szerszego kłopotu. Dystrybucję jednostek TFI prowadzą banki, biura maklerskie także mocne oddziały firm doradztwa finansowego.
3. 35% zapytanych uznało taką postać inwestowania za sprzedaż poważną oraz potrzebującą śledzenia notowań. W prawdzie fundusze zostały zbudowane z myślą o tym, żebym typ nie musiał sam śledzić wyników naszych inwestycji.
W Polsce za pośrednictwem TFI inwestuje ok. 2,5 mln Polaków. Zatem oraz naprawdę 10 razy bardzo niż sam inwestuje w treści. Bowiem do skutku 2006 r. aktywa TFI sięgnęły 98 mld zł, i wkłada w nie 2,5 mln osób, występuje toż widoczną informację, że tworzą one w dłoniach kilku procent społeczeństwa. W ten zwyczaj powstaje zupełnie niepotrzebne wrażenie, że fundusze inwestycyjnie przylegają do wyników elitarnych.

O admin