Home / Bez kategorii / Świąteczny podarunek dla smakosza militariów

Świąteczny podarunek dla smakosza militariów

Nie znasz który prezent kupić dla fana militariów? Dobierz taki, który rozbudzi w zanim ciekawość i wyzwoli adrenalinę. Wykup mu przelot samolotem bądź kurs obsługi broni.

Świąteczny prezent dla mężczyzny nie musi wiązać się do następnej pary skarpetek, zestawu dezodorantów lub zakupu nowego krawata. Jeśli twój dziewczyn jest fanem militariów możesz dać mu np. kupon do strzelnicy, przejście na terytorium paintballowe bądź też przejażdżkę wojskowym czołgiem T-55 \’\’Merida\’\’.
Ekstremalne strzelanie
Prezenty na prawdziwa dla niego nie winnym stanowić nudne. Kupon na ekstremalne strzelanie to znakomity wybór dla miłośnika militariów i wojska. W jego ramach wykonywany jest kurs strzelecki z nowego sposobie walczy o innej budowie. Udzielane jest po 50 strzałów m.in. z pistoletu Glock 19 5,6mm, TT 7,62mm, Glock 17, karabinu AK 47 i strzelby gładkolufowej Winchester Defender. Za około 250 złotych, nauczyciel uczy jak posługiwać się chronią także jaką postawę do strzelania wybrać. To wspaniała propozycja dla ludzi poszukujących odrobiny adrenaliny i dreszczyku emocji.
Postępuje w paintball
Miłośnicy militariów kochają rywalizację, dlatego odpowiednim prezentem dla nich ma możliwość pokazać się bilet na sztukę w paintballa. To znakomity pogląd na rekreację na ciekawym powietrzu, jaka powoduje czuć się jak prawdziwy żołnierz na terytorium bitwy. Pojedyncze wpisanie na tło paintballowe z wypożyczeniem broni, kompletem kulek i ochraniaczy to wydatek około 50 złotych. Nabywając kupon dla fana militariów należy jednakże oddać mu atrakcję dla niewielu ludzi, tak żeby mógł on się być łącznie z własnymi bliskimi.
Przejażdżka czołgiem
Każdy fan militariów myśli o przejażdżce czołgiem. Za około 100 złotych można wyruszyć na czołgowisko w Chrcynnie koło Stolicy i przejechać się na korpusie T-55 „Merida”. To czołg o sile ponad 500 koni mechanicznych, potrafiący rozpędzić się do 50 km/h. Wyposażony jest w armatę D-10T2S kalibru 100 mm oraz karabiny maszynowe PKT kal. 7,62 mm i DSzK-Mkal. 12,7 mm. Czas trwania przejażdżki to jakiś 20 minut.
Lot samolotem
Fani militariów lubią i samoloty. Za około 300 złotych możemy im dać około 20 minutowy lot awionetką. W cenie prócz samego lotu jest i kurs bezpieczeństwa, który mieszka około godziny. Lot awionetką to ciężki zastrzyk adrenaliny również ogromny możliwość na zapoznanie globu z części ptaka. Piloci gwarantują wspaniałe widoki, pełen profesjonalizm, miłą atmosferę i trwałą dawkę radości.

O admin

Check Also

Nieznane granic różne witaminy C

O tworzeniu witaminy C na byt żywy powiedziano obecnie kilkoro. Stwierdzenia są posegregowane. Oceniana i …