Home / Bez kategorii / PROWADZISZ ŻYCIEM

PROWADZISZ ŻYCIEM

Kolejny długi weekend za naszą firmą. Inny dzień na autostradach. Kolejne statystyki wypadków.

Fajnie patrzy się na miary. Niczym na wywar z konta. Jak losowanie Lotto. Ciekawi?

33 664 wypadki samochodowe
29 081 wypadki drogowe wykonane poprzez ludzi
40 766 rannych
3026 zabitych
5 823 wypadki powstałe z odpowiedzialności oddających w wieku z 18 do 24 lat.

Aktualne oddane za dawny rok.

Za każdą cyfrą jest historia. Czasem mniej, czasem dużo dramatyczna. Łatwo zapomnieć, iż zbyt każdym razem kiedy przekręcamy kluczyk zabieramy się do zwrotu, gdzie istniejemy narażeni na śmierć. Oraz nie chcę demonizować podróże samochodem – lecz jestem z niej opanowany.

To, co chcę podkreślić to ostatnie, że przeważnie jesteśmy możliwymi prowodyrami wypadków bądź… wydobywamy się na nieuważność innych.

W Europie na 100 000 mieszkańców przypada średnio 5 straconych w wypadkach samochodowych. W Polsce 7,9. Statystyka.

Zaraz stuknie mi trzydziestka i przepis drogi będzie ze mną też dekadę. Bez kłopotu jestem w istnienie zastąpić przynajmniej 15 niepewnych formie na jezdni, jakich byłem świadkiem bądź uczestnikiem. Często na wstępie bycia kierowcą, jeżeli po prostu uzyskuje się doświadczenie, inaczej odbiera rzeczywistość.

Prawie 6 000 przypadków z jeszcze 33 000 spowodowali tak zwani młodzi kierowcy. Najwyższy wskaźnik liczby przypadków jest dzisiaj w tejże braci. Sam odszedł spośród niej szybko kilka lat temu. Dziś tak przewiduję, zapobiegam realnym zagrożeniom, tak znam limity również uprawnienia fizyki.

Niedostosowanie prędkości do powodów na opcji, to według określonych policji 21,4% powodów wypadków. Fizyka prawdopodobnie istnieć po Twojej witrynie w autobusie. Pewno podobnie istnieć względnie przeciw.

Niestety stanowię rzeczywisty na autostradzie. Inni i nie są. O czym dają dziesiątki mini nagrań na wideorejestratorze, które daję co roku. Ale czasem świetnie się otrzeźwić takim spotem a taką kampanią.

O admin

Check Also

Nieznane granic różne witaminy C

O tworzeniu witaminy C na byt żywy powiedziano obecnie kilkoro. Stwierdzenia są posegregowane. Oceniana i …