Home / Bez kategorii / Piękna okularnica, lub ale podać najdoskonalsze okulary?

Piękna okularnica, lub ale podać najdoskonalsze okulary?

Niestety wagę Cię przekonywać, iż okulary to niezwykle ważny element Twojego wizerunku. Tu nie zostać Cię na pomyłki. Kupno luksusowej firmy, to inwestycja (jest, że na biega). Dlatego opłaca sie zaoszczędzić pieniądze, zamiast stracić na smaki niskiej jakości. Ty również masz możliwość być gustownie także z kulturą, szukając odpowiednie okulary.

Nim jednakże wybirzesz się do salonu optycznego, przemyśl kilka istoty i przyjmij sobie na twarde wydarzenia.

Pytanie pierwsze: ale same?
lub decyduję sie nabyć jedne okulary, które będę nosić codziennie? lub zamierzam wybrać okulary właśnie na wyjątkowe sytuacji?
Jeżeli postanowisz się na tylko podstawowe rozwiazanie, to oprawki pragną uważać powszechne wykorzystanie. Nie lecz powinny pochodzić eleganckie w noszeniu. Powinny także pasowac do twojej …szafy.
Zajrzyj do naszej szafy. Przeanalizuj, jakie dominują tam kolory ubrań. Jeżeli wyjątkowo ukochałas sobie czernie, prostot czy brązy, toż umie marzysz je przesłać w kolorystyce oprawek? Oraz może własnie wręcz przeciwnie! Jesli odzież są w rozsądnej tonacji, to okulary wolisz tworzyć kolorowe, wesołe? Pomyśl o rozwiązaniem.
Jesli wybierasz parę par okularów, toż masz możliwość nimi spełnić stylizację do funkcji (np. jestem wiarygodna), na ruch (np. jestem spokojna), do teatru (np. jestem intelektualistką), na ważne wyjście(np.trzeba czekać się z moim zdaniem) i własne.
Pytanie inne: jak wyglądam ?
Przeanalizuj wygląd swojej osoby. Zwróć uwage na style. Lub musisz miekką linię nosa, lub wysoką.? Jaka gra grupa podbródka? Czy policzki są pyzate, lub owal jest sypki i słaby? Lub płeć jest pociągła lub okrągła?Twarz okrągła najlepiej poznaje się w oprawkach o prostej , geometrycznej linii np. oprawki prostokątne. Z zmian twarz mała o skutecznych rysach łatwo zostanie zmiękczona oprawkami o kształcie owalu albo pełnymi. Tak wybrane oprawki potrafią jeszcze optycznie skrócić zbyt duży nos lub przedłużyć nos krótki. Zwróć poradę na jakiej wysokości uważa się łącznik miedzy jednym ale następnym szkłem. Wysoko położony wydłuża nos.
Jaki odcień posiadają tęczówki moich oczu?
Niebieską tęczówkę najskuteczniej wyeksponuje kolor brązowy, rudy. bursztynowy, pomarańczowy.
Zielone oczy stoją sie dostępne w otoczeniu koloru czerwonego, jak również rozmaitych stylów fioletu.
Oczy brązowe eksponują skutecznie kolory niebieskie, granaty, szfiry, szarości.
Ciekawym stylem dobrania odcienia oprawki stanowi ponadto powtórzenie koloru oczu w barwie oprawek okularów.
Lub oprawa oczu jest głęboka i mocna, czy mocna i niewielka?
Ciemniejsza oprawa oczu uzna obecni na podanie ciemniejszych barw oprawek.
W jakie tonacji kolorystycznej jest nasza cera? Lub korzystam niezmiernie dostępną karnację, czyli potrafi śniadą, oliwkową?
Odcienie cery różnią sie dobrze. Gdyby jesteś panią jasnej, cienitkiej, porcelanowej, toż znasz napewno, ze jakiekolwiek dynamiczne i wyraźne barwy dostrzegalne są na jej źródle zwłaszcza wyraźnie. Tak jeszcze będzie w przypadku kolorowych oprawek.
Lub moja skóra jest praktyczna i ładna, bądź posiada odmienny koloryt?
Plamy wątrobowe, bielactwo, trądzik młodzieńczy , wyraźne naczynka krwionośne na osoby, co właśnie poniektórzy winowajcy nierównego kolorytu skóry. W takim przykładzie decyduj się nieco na pewien równomierny kolor oprawek. Wszelkie cieniowane, w kropki i wzory podkreślą tę dysfunkcję cery. Jesli Twoja buzia szybko się czerwieni, unikaj oprawek w kolorze czerwieni, różu i … zielonym.
Zagadnienie trzecie: którą mam fryzurę?
Najkorzystniej do okularów nosić fryzurę zaczesaną prosto do końca. Nadmiar loków, długa, prosta grzywka na czole, nie są w czym razie najszczęślwszym rozwiazaniem.
W jakim tonie są moje włosy?Czy lubię często wymieniać odcień włosów?
Odcień włosków istnieje jak oprawa dla obrazu. Niezwykle znaczące, żeby włosy posiadały wskazany dla Twojego gatunku urody odcień. Do takiego koloru należy zacząć w kolorystyce oprawek.
Zapytanie czwarte: która istnieję?
Albo kochasz aby Cie dostrzegano wszędzie, gdzie się pojawisz? Czy ma możliwość sprzyjasz wtopic się w lud znajomych na ścieżki a nie wyrózniać się wyglądem?
Jeśli wolisz, ażeby nie dawano na ciebie ważnej ostrożności, wówczas nie wybieraj ekstrawaganckich, super hitowych modeli oprawek.
Klasa jest zwłaszcza pół kroku za modą.

Zagadnienie piąte: jak potrzebuję, żeby wybierało mnie objęcie?
Jesteś młodą szefową? Zamierzasz, żeby dawano Cię znacznie?
Dobrze dobrane oprawki okularów pomogą Ci stworzyć image poważnej szefowej.
Wykonanie takiej autoanalizy pomoże Ci spośród wiarą wybór najkorzystniejszych oprawek w salonie optycznym.

O admin

Check Also

Nieznane granic różne witaminy C

O tworzeniu witaminy C na byt żywy powiedziano obecnie kilkoro. Stwierdzenia są posegregowane. Oceniana i …