Home / Bez kategorii / Nieznane granic różne witaminy C

Nieznane granic różne witaminy C

O tworzeniu witaminy C na byt żywy powiedziano obecnie kilkoro. Stwierdzenia są posegregowane. Oceniana i oddawana na marginesie medycyny. Czy również prawda?
Badania naukowe pokazują, iż niewiedza i ignorancja świata wyrządza wielką stratę…..

Przeprowadzono już dość sporo badań – stosując przetestowane metody podwójnie ślepej próby klinicznej, z związkiem braci kontrolnej zażywającej placebo – żeby upewnić się, czy witamina C rzeczywiście jest wiele wartościowych właściwości zdrowotnych. Wyniki objawiły się dobre.
Warto mieć, iż pełne wiadomości tu zawarte dotyczą naturalnej witaminy C, która jest pewną wchłanialność natomiast nie podrażnia układu pokarmowego.
Kiedy o poszerzać nasze pożywienie witaminą C?
– w sensu poprawy naczyń krwionośnych;
– maxkolor jako czynnik konkurencje z żylakami i hemoroidami;
– w charakteru zachowania elastyczności skóry (wspomaganie pracy kolagenu oraz łagodzenie powstawaniu zmarszczek);
– w ochronie zawałów uczucia czy udarów mózgu;
– jak naturalny przeciwutleniacz;
– w zajęciu sprawności stawów (produkcja kolagenu).

Kto powinien zażywać kolejne ilości różne witaminy C?

– twarzy z zwiększonym czy prostym szczeblem cholesterolu

Badania prowadzą, iż decydowanie witaminy C przywraca do prawdy poziom cholesterolu osobom, u których istnieje on sprzedaż mały, wypełnia go wolny zmian tam, gdzie istnieje regularny oraz obniża ludziom tym, którzy stan cholesterolu uznają za doskonały. Witamina C podwyższa także rząd we natur lipoproteiny dużej gęstości (HDL), czyli „korzystnego cholesterolu”. Baza taż ma korzystny wpływ na etap naczyń wieńcowych, gdyż wychwytuje cząsteczki cholesterolu w naczyniach krwionośnych i odstawia je do wątroby, gdzie ulegają uszkodzeniu.

– osoby cierpiące na cukrzycę

Brak minimalnej dawki witamin i składników odżywczych idzie do nieprawidłowego metabolizmu cukrów. Trzustka nie produkuje minimalnej dawce insuliny, czego końcem są bariery w metabolizmie węglowodanów, czyli pojawia się choroba metaboliczna którą jest preparaty dla cukrzyków.

Olbrzymie porcji witaminy C mogą ograniczyć zapotrzebowanie na insulinę. Badania wykonywane poprzez prof. Pflegera z Uniwersytetu w Wiedniu dowiodły, że dodatek 300 do 600 mg różne witaminy C dziennie do jedzenia poprawia znacząco metabolizm u diabetyków. Poziom cukru we natury obniżył się średnio o 30%, zamówienie na insulinę spadło o 27% oraz określono brak cukru w moczu.

Warto podkreślić również, iż część glukozy (cukru) i witaminy C są do siebie równe. Jeżeli to mamy na uszkodzenie
różne witaminy C, która stanowi wskazana ponadto do utrzymania elastyczności naczyń krwionośnych, to dochodzi do zmiany molekuły C molekułą glukozy. Taka pomyłkowa zamiana występuje u podstaw choroby sercowo-naczyniowej o założeniu cukrzycowym.

– w opiece przeciwnowotworowej czy jednostki zmagające się z bieżącą chorobą

W 1990 roku Amerykański Instytut Onkologiczny wydał oświadczenie, iż „witamina C wykazuje wielki wpływ na różnorodne funkcje biologiczne. Jest pewnie najaktywniejszym związkiem wśród składników pokarmowych”. W prawie 120 opublikowanych sprawozdaniach witaminę C porównuje się do „szczepionki przeciwnowotworowej”. Osoby biorące witaminę C są o 50%
mniej narażone na zagrożenie zapadnięcia na nowotwory, szczególnie nowotwory żołądka, przełyku, trzustki i jamy ustnej, ale także szyjki macicy, odbytu i sutka niż osoby, jakie jej nie biorą. Mówią o tym poszukiwania kierowane przez dr Gladys Block z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Pięć posiłków zawierających owoce i warzywa dostarcza 200-300mg naturalnej różne witaminy C – odpowiednio wiele, by powstrzymać rozwój nowotworów. Natomiast dla skuteczniejszego zabezpieczenia potrzeba dawkę uzupełniać.
Witamina C zwracana w ważnych dozach, uniemożliwia przeobrażenie się w nitrozoaminy azotynów i azotanów oglądających się w pożywieniu (dodatki spotykane szczególnie w wędlinach). Większość nitrozoamin posiada służenie rakotwórcze a że przyciągnąć raka żołądka lub nowotwór złośliwy jelit. Fachowiec z oczyszczania organizmu G.P. Małachow, oferuje na 1 gram spożywanego białka zwierzęcego przyjąć 1 gram witaminy C, aby przeciwdziałać gniciu białka w jelicie.
Badania Amerykańskiego Narodowego Instytutu Onkologicznego wykazały, iż dzienna dawka 5 g różne witaminy C zwiększa produkcję
limfocytów w systemie, a norma w granicach 10 g istnieje nadal skuteczniejsza.
Witamina C wykazuje bowiem zbawienny zysk na limfocyty T.
– kobiety tracące na infekcje zakaźne

Szybko w latach trzydziestych XX wieku, dr med. Frederik Klenner badał potencjał leczniczy różne witaminy C. Jego eksperymenty na
sobie tymże, naszych niemowlętach czy pacjentach, ustaliły go w uznaniu, że witamina C może zahamować rozwój chorób – szczególnie wirusowych stanów zakaźnych u niemowlęta – w przeciągu minut bądź godzin od podarowania jej uderzeniowej dawki. Dostrzegł on i określił także zjawisko spadku różne witaminy C we krwi u kobiet tracących na grypy zakaźne. Stopień niedoboru zależał od długości występowania choroby czy nasilenia objawów. Stwierdził, że morze tegoż przejawu wyjątków jest zrozumiałym następstwem poważnego braku różne witaminy w C w organizmie, sąsiadującego z głodem powodującym szkorbut.

– osoby narażone na przestronny stres

Długotrwały stres finansowy bądź psychiczny zwiększa ryzyko wystąpienia choroby sercowo-naczyniowej.
W toku stresu organizm robi niezliczone porcje adrenaliny (hormonu stresu), jaka sprawia natychmiastowe zużycie
różne witaminy C, gdyż do sztuk jednej molekuły adrenaliny usuwana stanowi indywidualna molekuła różne witaminy C. Gdyby nie dostarczymy organizmowi wystarczających mierze tej różne witaminy wraz z jedzeniem, stan taki że uczynić do wykończenia ścianek naczyń krwionośnych.

Chaletacja

Na osi książki dr M. Rath „Dlaczego zwierzęta nie dostają zawałów serca tylko my wszyscy”

O admin

Check Also

Lampy również świeczniki

Świece i świeczniki to niewątpliwe teksty do dekoracji lokalu oraz miejsca.