Home / Nieruchomości / Miejsc w skalę nowych na placu wtórym jest relatywnie mało.

Miejsc w skalę nowych na placu wtórym jest relatywnie mało.

Reklama: Deweloper Bydgoszcz

Miejsc w wagę innych na targu wtórym jest stosunkowo mało. Ich udział wynosi tanio niż 10%. Szybko wybierają się na nich użytkownika. Pomieszczeń w kształcie deweloperskim stanowi daleko niewiele w całej liczbie ofert.

Pamiętnym rynek cesji praw do nieruchomości już umarł. Bardzo mało kupujących angażuje się na ostatniego standardu transakcje. Ofert miejsc na rynku pierwszym jest wiele, a ceny nie rosną, gdy ostatnie stanowiło wtedy.

Obecnie widzimy wielkie zainteresowanie mieszkaniami nowymi lub kilkuletnimi. Wśród użytkowników jesteśmy zwolenników na jakąkolwiek grupę mieszkań. Jednak od paru lat widzimy trend, że klient szukają głównie mieszkań kilku letnich. Mieszkania stare niż 5-6 lat zdecydowanie dłużej się sprzedaje dodatkowo ich cena jest mniejsza.

Mieszkania z rynku naturalnego są bardziej interesujące cenowo, ale miejmy, że do oddania zazwyczaj mija wielu czasu. I wymagają wykończenia, które może pochłonąć dużo pieniędzy.

Cykl sprzedaży mieszkań świeżo wykończonych lub relatywnie małych jest większy o blisko połowę. I najlepiej sprzedaje się mieszkania nowe, świeżo wykończone, skłonne do wprowadzenia.

Ceny takich miejsc raczej rosną, po spadkach, jakie notowaliśmy kilka lat temu. Wszystko zależy od indywidualnej sytuacji, stanu, marki i lokalizacji mieszkania.

O admin

Check Also

W czasie ostatniego roku przekazano do użytku ponad 80 tys. nowych mieszkań

Reklama: Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz W układu nowego roku przekazano do użytku ponad 80 tys. …