Home / Zdrowie i uroda / Lub odda się uniknąć zmarszczek? Rzeczywiście nie odda się!

Lub odda się uniknąć zmarszczek? Rzeczywiście nie odda się!

Reklama: Wypełnianie zmarszczek Bydgoszcz

Czy da się uniknąć zmarszczek? Absolutnie nie odda się! Jednakże można spowolnić proces ich występowania… Pierwsze zmarszczki pojawiają się u dziewczyn w wieku 20-30 lat. Około 25. roku rośnięcia stopniowo zanikają włókna kolagenowe płacące za elastyczność skóry. Kiedy chodzi skorzystać po wczesny krem przeciwzmarszczkowy, żeby jak najdłużej zachować młody wygląd?

Gdy zmniejsza się aktywność fibroblastów w postaci, a synteza kolagenu i kwasu hialuronowego oraz metabolizm komórkowy ulega spowolnieniu, skóra zaczyna zatracać swój pierwszy wygląd. Stoi się cieńsza, sucha, pojawiają się na niej przebarwienia a ważne zmarszczki mimiczne. Dzieje się rzeczywiście w wieku około 25 lat. Aby zapobiegać zmarszczkom, najlepiej skorzystać po kremy przeciwzmaszczkowe już po 20. urodzinach. Sposobem do efektu w niezgodzie z zapowiedziami starzenia są antyoksydanty oraz zapobieganie promieniowania UV. 

Działanie antyoksydantów liczy na neutralizowaniu wolnych rodników płacących za starzenie się skóry. Wyzwalają w roli witamin (A, C, E), składników mineralnych (cynk, miedź, selen, mangan), koenzymu Q 10, i jeszcze polifenoli (jagody, wiśnie, truskawki, maliny, czarna porzeczka, aronia).

Antyoksydanty proste są w kremach na dobę również na noc. Warto doprowadzić je więcej w normalnym menu, jakie winno stanowić różnorodne w morze i fioletowe owoce (m.in. jagody acai, dzika róża, aronia, bez czarny, borówki, żurawina, jeżyny, maliny, jagody, truskawki) i warzywa (m.in. karczochy, czosnek, czerwona kapusta, brokuły, kalafior, czerwone buraczki).

Otwarte są i suplementy diety anti-aging dostarczające niezbędnych antyoksydantów, których organizm potrzebuje na co dzień. 

Duży zarobek na starzenie się skóry, bo aż w 80% ma promieniowanie UV. Mimo to zawsze dużo osób odchodzi z ciepłego urlopie na ładnej plaży. Poważne prawdopodobieństwo ma też uzyskiwanie z solarium, jakie obejmuje dużo swoich uczni. Warto wiedzieć, że przeciętny krem przeciwzmarszczkowy nie istnieje w stanie zlikwidować skutków nierozsądnego używania z uroków słońca. Istotne stanowi dlatego zachowanie wyjątkowej uwagi oraz dobra ochrona skóry właściwymi kosmetykami z wybitnymi filtrami. Nie wolno zapominać o pomocy twarzy. Jeśli szczególnie zależy nam na opaleniźnie, najlepiej ulokować w samoopalacze lub suszenie natryskowe. 

Pytajmy o własną postać już od wczesnych lat, gdyż dzięki temu bezpośrednio będzie mocna zatrzymać zdrowy wygląd, i swoja rola będzie dłużej żywa i miękka.

O admin

Check Also

Botoks zmniejsza zmarszczki mimiczne, które niejednokrotnie atakują na czole

Reklama: Botoks Bydgoszcz Botoks zmniejsza zmarszczki mimiczne, które niejednokrotnie powstają na czole, w miejscowościach oczu …