Home / Świat / Sport / Jak powiedział członek zarządu Barcy, rozmowy z Argentyńczykiem są teraz na tej prostej.

Jak powiedział członek zarządu Barcy, rozmowy z Argentyńczykiem są teraz na tej prostej.

Jak powiedział członek zarządu Barcy, negocjacje z Argentyńczykiem są obecnie na nowej prostej.

Kwestią, nad którą zarząd Barcelony w nowych miesiącach pochylał się najczęściej, jest przedłużenie kontraktu przez Leo Messiego. Ta umowa Argentyńczyka obowiązuje jedynie do czerwca kolejnego roku, a nikt w stolicy Katalonii nie myśli sobie drużyny bez Argentyńczyka. Pięciokrotny zdobywca Złotej Piłki już dawno stał się żywą legendą na Camp Nou.

Rozmowy w istocie nowego kontraktu przeprowadzane są z Argentyńczykiem od około czterech miesięcy. W teraźniejszym momencie najważniejsze postaci w Związku rozmawiały zarówno z piłkarzem, kiedy dodatkowo jego autorem – Jorge. Wedle najnowszych doniesień rozmowy wybierają się teraz w zaawansowanej fazie i działają właśnie tych składników kontraktu, z jakimi nie będzie teraz żadnych problemów w ról zgody obu stron.

Dotychczas rozmowy w sprawie nowej umowy realizowane ubiegły w zaciszach gabinetów. Zamieniłoby się toż po ligowym meczu z Villarrealem (4:1), jak do zgromadzonych dziennikarzy wyszedł członek zarządu – Jordi Mestre. Poinformował on, że podpisanie nowej umowy z Messim to rzecz kilku najbliższych tygodni.

Nie ważna więc wykluczyć, że też w maju na zewnętrznej stronie Dumy Katalonii ujrzymy informację, na którą wszyscy czekamy od początku sezonu. Prawdopodobnie Messi złoży podpis pod nową umową po finale Pucharu Króla z Alaves.

O admin

Check Also

Biegasz już od jednego czasu, parę razy w tygodniu, regularnie, że niemal codziennie.

Biegasz szybko od jednego czasu, parę razy w tygodniu, regularnie, że prawie codziennie. Swoje treningi …