Home / Zdrowie i uroda / Botoks zmniejsza zmarszczki mimiczne, które niejednokrotnie atakują na czole

Botoks zmniejsza zmarszczki mimiczne, które niejednokrotnie atakują na czole

Reklama: Botoks Bydgoszcz

Botoks zmniejsza zmarszczki mimiczne, które niejednokrotnie powstają na czole, w miejscowościach oczu a ust. Dzięki zabiegowi rysy pacjentki stają się łagodniejsze, a osoba sprawniejsza i przypominająca młodziej.

Opis zabiegu

Botoks jest wstrzykiwany w mięśnie znajdujące się w strony oczu, czoła lub ust. Przed zabiegiem lekarz oczyszcza skórę preparatem bezalkoholowym. Brak nie jest nieznośny oraz grany istnieje wolny znieczulenia. Zabieg jest 15 minut. Efekt botoksu chowa się przez około 6 miesięcy. Po tym przebiegu działanie botoksu słabnie, a u poszczególnych pacjentek efekty utrzymują się nawet przez 10 miesięcy.

Przygotowanie do sposobu

Do botoksu nie jest wymagane szczególne przygotowanie, pacjentka nie musi zakładać kolejnych badań. Niezbędna jest porada lekarska i dokładny wywiad.

Przeciwwskazania do środku

Przed wstrzyknięciem botoksu lekarz dokładnie odwiedza miejsce zabiegu. Jeżeli na roli pojawi się stan zapalny lub gorący trądzik, potrzebne będzie odłożenie sposobu do etapu wyleczenia. Botosku nie wstrzykuje się gdy pacjent przyjmuje leki przeciwbólowe lub przeciwgorączkowe zawierające substancje rozrzedzające krew. Środka nie wyrabia się ślubnym w trakcie miesiączki, bowiem w współczesnym okresie wzrasta tendencja do krwawienia.

Po wstrzyknięciu botoksu

Po środka skóra pacjenta jest schładzana i nakładana kosmetykiem z witaminą K, który zapobiega powstawaniu siniaków. Pacjent nie powinien się schylać ani wprowadzać przez pierwsze trzy godziny. Prawdopodobnie toż doprowadzić spłynięcie botoksu w dziwną partię osoby. Doskonałe rezultaty są widoczne po dwóch tygodniach, natomiast u niektórych pacjentek pojawiają się już następnego dnia. Po dwóch tygodniach przydatna jest konsultacja kontrolna, podczas której lekarz sprawdza, czy botoks rozłożył się równomiernie oraz ewentualnie proszone są ewentualne poprawki.

O admin

Check Also

Wypryski skórne pod postacią nowych form trądziku pojawiają się zwyczajnie w terminie dojrzewania

Reklama: Dermatolog dziecięcy Bydgoszcz Wypryski skórne pod postacią nowych form trądziku pojawiają się zwyczajnie w …